Přátelský turnaj v Jihlavě

18.4.2015

Mezinárodní turnaj v Žilině na Slovensku

26. – 29.6.2015

Mezinárodní turnaj TJ Zora Praha v Praze s přáteli z Holandska, Německa a Slovenska

Archiv 2014:

Červen až prosinec 2014

Naše družstvo v Českém poháru ve složení Láďa Rada, Véna Komůrka a Martin Pouch vybojovali skvělé druhé místo.

5.6.2014

Plenární konference TJ Zora Praha, Jakutská 10 od 17,30 hodin.

Byl opět zvolen předsedou TJ Zora Praha z.s. pan Jaroslav Jelínek,  dále členové Jaroslav Aleš, Karel Novotný, Ivoš Budil, Renata Vítová a Táňa Polnarová.

29.6. – 5.7.2014

23. ročníku vodáků na Bezdrevu u Hluboké nad Vltavou

3. – 6.7.2014

Mezinárodní turnaj v Praze, Točitá ul. Přijeli  přátelé z Nizozemí, Německa a Slovenska.

Vyhrál Jack van Oosterhout přednašim Martinem Pouchem a Rainhardem Winkelgrundem

Z německa.Celkem hrálo 31 hráčů  a hráček.

Podrobnosti

13. – 17.8.2014

7. Mistrovství Evropy ve Švédsku.

Účast si vybojoval Ondra Kodet a premierově vybojoval výtečné 21 místo v nejsilnější konkurenci.

Pozvánka

Podrobnosti

29. – 31.8.2014

Zlatý pohár jednotlivců tří zemí. Slovensko, Rosina.

Vyhrál Jaromír Vospěl před Markem Hlinou a Petrem Bayerem z TJ Zora Praha, Ondra Kodet byl pátý, Martin Pouch byl sedmý a Véna komůrka na 12 místě.

Podrobnosti

27.9.2014

Mezinárodního turnaje 4 zemí v Olomouci se zúčastnil Martin Pouch a vybojoval 14. místo.

Podrobnosti

4.10.2014

Mezinárodní turnaj v Brně

5. Ondra Kodet a 15. Veronika Zimová

Podrobnosti

11.10.2014

Pohár Zory v Točité vyhrál Ondra Kodet před Láďou Radou a Honzou Schejbalem.

Podrobnosti

1.11.2014 od 9,30 hodin

3. ročník Sportů pro nevidomé, Praha 3 – Žižkov, tělocvična základní škola Chelčického

Byly připraveny soutěže, ukázky v showdownu, šachu, goalballe a střelbě ze zvukové pistole jak pro zkušené, tak úplně nové zájemce.

Podrobnosti

8. – 9.11.2014

22. ročník Mistrovství České republiky jednotlivců proběhl v Brně.

Ondra Kodet si šestým místem vybojoval  postup na mistrovství republiky 2015, které bude v Kyjově. Martin Pouch zkončil na 9. místě a Véna Komůrka na 12. místě. První účast si vyzkoušela mladičká Verča Zimová, která zkončila na 6. místě.

Podrobnosti

22.11.2014

Přátelský turnaj v Šumperku

7. Véna Komůrka, 9. Martin Pouch.

Podrobnosti

28. – 29.11.2014

Přátelský turnaj v Jihlavě i s páteční zábavou.

Jaroslav Jelínek byl na třetím místě.

13.12.2014

Vánoční turnaj v Točité s hráči z Německa.

Vyhráli hosté, Martin Pouch byl druhý a Lenka Kuntošová čtvrtá.

Aktualitky roku 2013:

V roce 2013 oslavil oddíl showdownu v TJ Zora Praha 30 let. Je to nejstarší oddíl v Česku.

24.4.2013 2. ročníku běhu pro Světlušku se zúčastnilo několik sportovců z TJ Zory Praha např. Ivo Budil, Karel Novotný, Luboš Zajíc, Petr Bayer a další…

Fotka 1

Fotka 2

Fotky nadace Světluška

5.7. – 13.7.2013 Soustředění vodáků a vyuka nových sportovců na jezeře Bezdrev u Hluboké nad Vltavou

Nevidomý surfovali na jezeře díky instruktorům, jezdili na kanojích či si zastříleli z luku…

Český pohárv období od května do září 2013 byl 8.9.2013 dohrán.

Zora „A“ (Bayer, Kodet, Pšánský) vybojovala třetí místo a  Zora „B“ (Komůrka, Pouch, Rada) zkončila na 5. místě.

3.- 7.7.2013   Mezinárodní turnaj v Holandsku, městě De Rijp vyhrál domácí Leanders Sax před našim Petrem Bayerem, Jardou Jelínkem a Láďou Radou. Je to pro náš oddíl velký úspěch, protože konkurence byla silná.

Podrobnosti

9. - 11.8.2013 Mezinárodní turnaj družstev v Žilině na Slovensku si zahráli naše dvě družstva a proti roku 2012 jsme neobhájili medaile a naše Áčko zkončilo na 5. místě.

Podrobnosti

14. 8. – 18. 8. 2013

Mistrovství světa ve Slovinsku se zúčastnil Petr Bayer a ve světové konkurenci vybojoval slušné 17. místo jako nejlepší z celé České i Slovenské reprezentace.

Hrálo se podle nových pravidel, které platí od dubna 2013, byly nové stoli z domácí produkce a hrálo se s zkrácenými pálkami.Tak že podmínky velmi náročné.

IBSA World Showdown Championship SLOVENIA,Kamnik 2013.

Podrobnosti

Zde jsou odkazy nastránky mistrovství světa.