VÝSLEDKOVÁ
LISTINA 1998 V SHOWDOWNU
MUŽI: Bylo klasifikováno 13
turnajů.
Umí-stění |
Příjmení a jméno |
Sportovní klub |
VT |
Body |
Poč. turn. |
1. |
Hegr Jan |
SK Tyflosport Praha |
M |
644 |
9 |
2. |
Bayer Petr |
SK Tyflosport Praha |
M |
569 |
5 |
3. |
Ďurko Mikuláš |
SKZPS Baník Ostrava |
I. |
471 |
4 |
4. |
Příborský Jan |
SK Olomouc Sigma - MŽ |
I. |
443 |
8 |
5. |
Vospěl Jaromír |
SK Tyflosport Praha |
I. |
414 |
8 |
6. |
Sícha David |
SK Tyflosport Praha |
I. |
370 |
8 |
7. |
Pata Jaroslav |
SK Olomouc Sigma - MŽ |
I. |
313 |
9 |
8. |
Kalina Jaroslav |
SK Olomouc Sigma - MŽ |
I. |
249 |
6 |
9. |
Pouch Martin |
SKZPS Baník Ostrava |
I. |
217 |
4 |
10. |
Mikulášek Oldřich |
TJ Jiskra Kyjov |
I. |
215 |
6 |
11. |
Gregor Petr |
SK Tyflosport Praha |
I. |
204 |
4 |
12. |
Kubáč Antonín |
SKZPS Baník Ostrava |
II. |
203 |
5 |
13. |
Jelínek Jaroslav |
TJ Zora Praha |
II. |
142 |
4 |
14. |
Koplík František |
TJ Jiskra Kyjov |
II. |
142 |
5 |
15. |
Matiscsák Miroslav |
TJ Zora Praha |
II. |
125 |
4 |
16. |
Rada Ladislav |
SK Tyflosport Praha |
II. |
125 |
5 |
17. |
Kikta Jozef |
SKZPS Baník Ostrava |
II. |
94 |
3 |
18. |
Vlk Zdeněk |
SKZPS Baník Ostrava |
II. |
65 |
2 |
19. |
Samec Rudolf |
TJ Jiskra Kyjov |
II. |
54 |
4 |
20. |
Balog Ondřej |
SK Karko Ústí |
II. |
43 |
3 |
21. |
Čáp Josef |
SK Tyflosport Praha |
II. |
39 |
2 |
22. |
Brabec Milan |
SK Orbita Brno |
II. |
39 |
3 |
23. |
Seifert Radek |
SK Olomouc Sigma - MŽ |
II. |
32 |
1 |
24. |
Jelínek Jan |
SK Tyflosport Praha |
II. |
29 |
2 |
25. |
Grendziok Josef |
SKZPS Baník Ostrava |
II. |
27 |
1 |
26. |
Pudil Pavel |
TJ Zora Praha |
III. |
27 |
3 |
27. |
Mira Petr |
TJ Zora Praha |
III. |
27 |
5 |
28. |
Šnyrych Jan |
SK Olomouc Sigma - MŽ |
III. |
26 |
2 |
29. |
Brožek Petr |
SK Orbita Brno |
III. |
25 |
3 |
30. |
Vajner Zdeněk |
SK Tyflosport Praha |
III. |
18 |
1 |
31. |
Krátký Jaroslav |
SK Olomouc Sigma - MŽ |
III. |
14 |
1 |
32. |
Makuňa Zdeněk |
SK Karko Ústí |
III. |
14 |
2 |
33. |
Vaněk Antonín |
SKZPS Baník Ostrava |
III. |
13 |
3 |
34. |
Bradáč Jan |
TJ Zora Praha |
III. |
12 |
2 |
35. |
Borýsek Josef |
TJ Jiskra Kyjov |
III. |
11 |
3 |
36. |
Kopeček Stanislav |
SK Olomouc Sigma - MŽ |
IV. |
10 |
1 |
37. |
Juráň Jan |
SK Olomouc Sigma - MŽ |
IV. |
10 |
1 |
38. |
Hegner Pavel |
Jihlava |
IV. |
9 |
1 |
39. |
Svoboda Miroslav |
TJ Zora Praha |
Iii. |
8 |
3 |
40. |
Pavlíček Zdeněk |
SK Olomouc Sigma - MŽ |
IV. |
5 |
2 |
41. |
Rys Tomáš |
Třebíč |
IV. |
3 |
1 |
42. |
Ing.Horák Josef |
TJ Jiskra Kyjov |
IV. |
3 |
1 |
43. |
Hegr Jindřich |
SK Tyflosport Praha |
IV. |
3 |
1 |
44. |
Rozkošný Ladislav |
SK Tyflosport Praha |
IV. |
3 |
1 |
45. |
Pavelka Patrik |
SK Orbita Brno |
IV. |
3 |
1 |
46. |
Lenfeld Zdeněk |
SK Orbita Brno |
IV. |
3 |
1 |
47. |
Maňák Antonín |
TJ Jiskra Kyjov |
IV. |
2 |
1 |
48. |
Turek Jiří |
TJ Jiskra Kyjov |
IV. |
2 |
1 |
49. |
Šubrt Radim |
TJ Jiskra Kyjov |
IV. |
2 |
1 |
Za jakékoliv nepřesné
udaje se omlouvám a nápravu učiním po Vašem e-mailu na adresu: bayer@setos.cz